Rate this post

قیمت ثعلب بستنی (پودر) در گرید صنعتی نسبت به گرید طبیعی آن ارزانتر است. پودر ثعلب یکی از پودرهای خوراکی پرمصرف در کارخانجات و مراکز تولید بستنی است که به منظور افزایش غلظت، کیفیت و کشش بافت بستنی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب، می توان گفت که پودر ثعلب صنعتی معروف به CMC یکی از مواد اولیه کاربردی و مهم در تولیدی های کشور است که این کاربردی بودن باعث افزایش فروش آن شده است.

قیمت ثعلب بستنی (پودر)

ضمن اینکه، سی ام سی یا پودر ثعلب صنعتی نامی است که برای کربوکسی متیل سلولز انتخاب کرده اند. این پودر مانند پودر ثعلب گیاهی عمل می کند و همچون این پودر باعث افزایش مقاومت و کیفیت محصولات می شود؛ اما مناسب بودن قیمت ثعلب صنعتی باعث شده این مدل پودر ثعلب توسط بسیاری از تولیدکنندگان انتخاب شود. در ادامه مطلب، به معرفی پودر ثعلب صنعتی وارداتی خواهیم پرداخت تا تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم به خوبی با این محصول اولیه آشنا شوند.

قیمت ثعلب بستنی (پودر) ۲۰۲۲

قیمت ثعلب بستنی (پودر) 2022

قیمت ثعلب بستنی (پودر) ۲۰۲۲ در گرید صنعتی به برند محصول بستگی دارد. پودر ثعلب تحت چند برند خارجی در حال عرضه است که شاندونگ یولانگ چین و همچنین پودر ثعلب سانروز ژاپن از برندهای مطرح موجود هستند. کشورهای چین و ژاپن در زمینه تولید پودر ثعلب عملکرد درخشانی دارند و محصولات خود را باکیفیت بالا تولید کرده و با قیمت مناسب به بازار جهانی عرضه می کنند.

[highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”center” ]مشتریان محترم جهت اطلاع از قیمت جدید پودر ثعلب CMC می توانند با واحد فروش تماس بگیرند.[/highlight-red]

پودر ثعلب سی ام سی که توسط شرکت بازرگانی سورن در حال پخش سراسری است از نظر کیفیت تایید شده بوده و با قیمت عمده در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار می گیرد. در واقع، شرکت بازرگانی سورن یک مرکز تخصصی عرضه محصولات اولیه در ایران است که این محصولات را با قیمت عالی به تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم ارائه می کند.

واردات پودر ثعلب سانروز SUNROSE

واردات پودر ثعلب سانروز SUNROSE

واردات پودر ثعلب سانروز SUNROSE به منظور تامین اساسی بازار داخل در تناژهای سنگینی انجام می گیرد. به این ترتیب، پودر ثعلب یک محصول وارداتی است که عمدتاً از کشورهای شرق آسیا وارد می شود. کشورهای آسیایی نظیر ژاپن در زمینه تولید محصولات اولیه تجربه بالایی دارند و سال های زیادی است که به این امر ورود کرده اند به همین خاطر محصولات تولیدی آن ها جزء محصولات مورد اعتماد تولیدکنندگان به حساب می‌ آید و همواره از فروش آن ها استقبال شده است.

میزان واردات پودر ثعلب سانروز نیز که یک پودر ثعلب ژاپنی باکیفیت است در تناژ بالا و به صورت پیوسته صورت می گیرد. این پودر یکی از بهترین پودر های ثعلب موجود در بازار جهانی است که به خوبی می ‌تواند مقاومت محصولات را در برابر حرارت افزایش داده و باعث حفظ تازگی آن ها شود به همین خاطر بسیاری از تولید کنندگان بستنی از فروش آن استقبال کرده اند و این پودر را به ترکیب محصولات خود می افزایند.

موارد مصرف پودر ثعلب در صنایع غذایی

موارد مصرف پودر ثعلب در صنایع غذایی

موارد مصرف پودر ثعلب در صنایع غذایی محدود به تولید بستنی نمی شود و این پودر غلظت بخش قابل استفاده در بسیاری از محصولات غذایی است به همین خاطر شاهد خرید آن توسط واحدهای تولیدی در حیطه های کاری مختلف هستیم. از محصولاتی که معمولا در ترکیب آن ها از پودر ثعلب استفاده می شود می توان به انواع نوشیدنی، آبمیوه، کیک، کلوچه، بیسکوییت، آبنبات و … اشاره کرد.

به عبارتی، برای تولیدکننده اهمیت زیادی دارد که محصولش از نظر کیفیت و مقاومت در سطح عالی و ایده آلی قرار داشته باشد که در این راستا، تولیدکنندگان به سراغ افزودنی هایی می روند که این ویژگی را به محصولاتشان منتقل کنند و باعث مرغوب شدن آن ها شود. پودر ثعلب صنعتی نیز یکی از افزودنی هایی است که به خوبی می تواند کیفیت لازم را در ساختار محصولات خوراکی ایجاد کند.

پودر ثعلب خارجی باکیفیت را می توانید در همین سایت ثبت سفارش کنید. فروش اینترنتی پودر ثعلب صنعتی ژاپنی (CMC) در حال انجام است و این محصول در وزن دلخواه تولیدکننده به فروش می رسد. ضمن اینکه، تامین کنندگان محترم نیز با خرید بهترین ثعلب برای بستنی و عرضه آن در سطح شهر خود می توانند به سود مناسبی دست یابند و در تامین بازار کشور نقش موثری را ایفا کنند.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای