Rate this post

قیمت روغن لسیتین Viscosity 80-120 یا لسیتین مایع بنابر عواملی نظیر برند و وزن درخواستی خریدار تعیین می شود. در واقع، این ۲ عامل تاثیر زیادی بر قیمت لسیتین می گذارند و محدوده قیمتی آن را مشخص می کنند. به این ترتیب، نحوه خرید مشتری بر قیمت محصول تاثیر زیادی می گذارد؛ به این معنا که، خرید عمده لسیتین توسط مشتریان با اعمال قیمت های بهتری نسبت به خرده فروشی همراه خواهد بود.

در ادامه مطلب، ضمن معرفی تخصصی لسیتین خوراکی به سایر مسائل پیرامون آن که برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم مهم است، خواهیم پرداخت. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول اولیه کاربردی ادامه مطلب را از دست ندهید.

استعلام قیمت روغن لسیتین Viscosity 80-120

استعلام قیمت روغن لسیتین

برای استعلام قیمت روغن لسیتین می توانید با یکی از شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید. قیمت لسیتین مایع به دلیل وارداتی بودن دستخوش تغییراتی است به همین خاطر قیمت دقیق و روز آن از طریق کارشناس فروش به اطلاع مشتریان محترم می رسد. به طور کلی، قیمت لسیتین مایع یا روغن لسیتین در رنج مناسبی قرار دارد و ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشورمان در نظر گرفته شده است.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”center” ]روغن لسیتین ارائه شده توسط شرکت بازرگانی سورن هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت رضایت بخش می باشد.[/highlight-red]

به این ترتیب، کیفیت روغن لسیتین همچون قیمت آن مناسب و راضی کننده است که دلیل اصلی آن، خرید از تولیدکنندگان لسیتین Viscosity 80-120 موفق می باشد. شرکت های هندی از تولیدکنندگان برتر لسیتین در جهان هستند؛ به همین خاطر محصولات آن‌ها توسط کشورهای زیادی ازجمله ایران خریداری می شود. در ادامه به معرفی لسیتین های هندی موجود در مجموعه اشاره خواهیم کرد.

نحوه تولید لسیتین مایع (Lecithin)

نحوه تولید لسیتین مایع (Lecithin)

نحوه تولید لسیتین مایع (Lecithin) اینگونه است که این محصول را از بافت های گیاهی و جانوری استخراج می کنند. معروف ترین بافت های گیاهی و جانوری که تولیدکنندگان لسیتین از آن روغن می گیرند می توان به زرده تخم مرغ، سویا و آفتابگردان اشاره کرد. هر کدام از این لسیتین ها طرفداران بسیاری دارند، اما بهترین نوع لسیتین از نظر قیمت مدل سویا آن می باشد.

در واقع، لسیتین سویا یک لسیتین فاقد ریسک است؛ چراکه، قیمت مناسبی نسبت به مدل های دیگر دارد و از طرفی هم، کمتر مصرف کننده ای وجود دارد که به دانه های سویا آلرژی داشته باشد. این مناسب بودن قیمت روغن لسیتین سویا منجر به تولید انبوه آن توسط تولیدکنندگان حرفه ای خارجی شده است و بسیاری از تولیدکنندگان شکلات و شیرینی جات نیز این مدل لسیتین را ترجیح می دهند.

انواع برندهای لسیتین مایع وارداتی از هند + Analyses

انواع برندهای لسیتین مایع وارداتی از هند

عرضه انواع برندهای لسیتین مایع وارداتی از هند تحت چند برند درجه یک با Analyses در حال انجام است. از برندهای سرشناس هندی که تولیدکننده و عرضه کننده روغن لسیتین هستند می توان به شرکت های لسیتین گجرات، لسیتین پسفیک، لسیتین گلوبال و لسیتین ویپی اشاره کرد. این برندها جزء برندهای معتبر جهان هستند که محصولات آن‌ها توسط تامین کنندگان مواد اولیه در ایران همچون Soren عرضه می شود.

لسیتین های وارداتی از هند در بشکه هایی به وزن ۲۴۰ لیتر به فروش می رسند. از مشخصات بارز آن‌ها نیز می توان به بافت باکیفیت و اثرگذاری بالای آن‌ها اشاره کرد. به این ترتیب، تولیدکنندگان با استفاده از لسیتین می توانند ویسکوزیته محصول خود را اصلاح کرده و آن را به یک محصول باکیفیت تبدیل نمایند. قیمت روغن لسیتین هندی نیز همچون کیفیت آن قابل قبول می باشد.

فروش اینترنتی لسیتین مایع همراه با ارسال فوری

فروش اینترنتی لسیتین مایع همراه با ارسال فوری

فروش اینترنتی لسیتین مایع Viscosity 80-120 همراه با ارسال فوری خواهد بود. از آنجایی که، لسیتین جزء مواد اولیه مهم صنایع غذایی به حساب می آید، همواره سعی شده است با تمام ظرفیت های ممکن در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد؛ به خصوص تولیدکنندگانی که به دلیل طولانی بودن مسافت، مراجعه حضوری برایشان سخت و هزینه بر است. به این ترتیب، عزیزانی که از لسیتین در محصولات خود استفاده می کنند می توانند در همین سایت نسبت به خرید آن اقدام کنند.

قیمت روغن لسیتین

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای