Rate this post

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ این سؤال را بیشتر خریداران گوارگام مطرح می‌کنند. گوارگام محصولی غذایی بوده که به‌عنوان افزودنی استفاده می‌شود. این ماده گیاهی دارای خواص و ویژگی‌های زیادی است. گوارگام در بسته‌بندی‌های مختلف به‌صورت عمده و جزئی عرضه می‌شود. بیشتر پودر گوارگام موجود در بازار ایران وارداتی است. ازاین‌رو میزان قیمت گوارگام با نرخ ارز رابطه مستقیمی دارد. می‌توان این محصول را به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

پودر گوارگام ساخت کجاست؟

پودر گوارگام چیست؟

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که پودر گوارگام چیست؟ و چگونه به دست می‌آید؟ پودر گوارگام از طریق فرآوری دانه‌های گیاه گوار به دست می‌آید. گوارگام بیشتر به شکل پودر تولید می‌شود. این ماده به‌عنوان یکی از افزودنی‌های پراستفاده در صنایع غذایی می‌باشد. این پودر جزء غلظت دهنده‌ها و تثبیت‌کننده‌های مواد غذایی است. به همین دلیل به آن صمغ گوار یا آدامس گوار نیز می‌گویند.

دانه‌ها یا لوبیای گیاه گوار با آسیاب و دستگاه‌های مخصوص به شکل پودر درآمده و به ژل تبدیل می‌شوند. در مرحله بعد به آن آب اضافه‌شده و بسته‌بندی مناسب انجام می‌گیرد. پودر گوارگام تقریباً رنگی زرد داشته و دارای بافتی نرم می‌باشد.

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ این محصول توسط کمپانی‌ها و شرکت‌های متعدد در سراسر جهان تولید می‌شود. ازاین‌رو پودر گوارگام موجود در بازار دارای برندهای بسیار مختلفی است و با لیست قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌گردد.

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ | پودر گوارگام چیست

ویژگی‌های پودر گوارگام چیست؟

سؤالی که مطرح است این است ویژگی‌های پودر گوارگام چیست؟ که آن را به یکی از افزودنی‌های پرمصرف تبدیل کرده است. پودر گوارگام به علت دارا بودن وزن مولکولی بالا از خاصیت غلظت دهندگی بالایی برخوردار است. این محصول جزء غلظت دهنده‌ها و تثبیت‌کننده‌های مواد غذایی محسوب می‌شود. این محصول غذایی غلظت دهندگی بالاتری نسبت به سایر پودرها مانند پودر ذرت دارد. گوارگام حالتی ژله‌ای به آب می‌دهد و در صنایع غذایی متعدد کاربرد دارد. همچنین این محصول شکل‌گیری کریستال یخ را کنترل کرده و در صنایع مختلفی استفاده می‌شود.

از این محصول در تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی، محصولات غذایی، داروها، معادن، حفاری‌ها و… استفاده می‌شود. بسته به اینکه پودر گوارگام ساخت کجاست؟ و چه نوعی می‌باشد می‌توان در صنایع ذکرشده استفاده گردد.

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ | ویژگی پودر گوارگام

قیمت عمده‌ای پودر گوارگام

با توجه به اینکه پودر گوارگام ساخت کجاست؟ قیمت آن متفاوت خواهد بود. قیمت عمده‌ای پودر گوارگام در بازار مناسب‌تر از قیمت خریدهای تکی و جزئی می‌باشد. بااین‌حال میزان قیمت پودر گوارگام بستگی به عوامل زیر دارد:

  • نوع شرکت تولیدی و مارک و برند گوارگام
  • نوع بسته‌بندی و وزن گوارگام
  • میزان غلظت دهندگی پودر گوارگام
  • نحوه سفارش و میزان تقاضای پودر گوارگام

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ | قیمت پودر گوارگام

پودر گوارگام ساخت کجاست؟

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ این محصول غذایی در کشورهای مختلف تولید و بسته‌بندی‌شده و به بازارهای جهانی عرضه می‌گردد. گیاه گوارگام بیشتر در خاک‌های شنی و مناطق نیمه‌خشک رشد می‌کند. کشور هند ازجمله تولیدکنندگان بزرگ پودر گوارگام در جهان است. هند 80 درصد تولید کل جهان را به خود اختصاص داده است. البته در کشورهای دیگری مانند پاکستان، آمریکا، اسپانیا و مکزیک نیز این محصول تولید می‌شود. ولی بیشتر گوارگام موجود در بازار ایران از نوع هندی می‌باشد. این محصول دارای قیمت مناسبی بوده و جزء افزودنی‌های باکیفیت و ارزان‌قیمت محسوب می‌شود.

پودر گوارگام ساخت کجاست؟ | خرید گوارگام

خرید پودر گوارگام با بهترین قیمت

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید پودر گوارگام با بهترین قیمت را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن انجام دهید.[/box]سورن انواع برندهای هندی و پاکستانی گوارگام را به شکل عمده و با بالاترین کیفیت عرضه می‌کند. این محصولات در بسته‌بندی مناسب و دارای تأییدیه‌های سلامت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. برای خرید از سورن می‌توانید به روش‌های حضوری و اینترنتی اقدام نمایید. برای استعلام از موجودی محصول، اطلاع از قیمت‌ها و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش سورن در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای