Rate this post

شکلات چیپسی سفید (شیری) یکی از پرکاربردترین شکلات های صنعتی در جهان است که از آن می توان هم در ترکیب و هم در سطوح شیرینی جات و دسرهای مختلف استفاده کرد. در واقع، شکلات چیپسی نسوز در برابر حرارت از مقاومت بی نظیری برخوردار است؛ به همین خاطر این شکلات را می توان به ترکیب کیک ها و شیرینی های مختلف افزود. این بخش را به معرفی چیپس شکلات اختصاص داده ایم. با ما همراه باشید.

طرز تهیه شکلات چیپسی سفید (شیری)

طرز تهیه شکلات چیپسی سفید

طرز تهیه شکلات چیپسی سفید (شیری) ساده و راحت است؛ اما شامل تکنیک هایی می شود که با عمل به آن‌ها می توان شکلات های درجه یکی را تولید کرد. اول اینکه، این شکلات را می توان در ۲ شکل دایره ای یا اشکی تولید کرد؛ بنابراین ظاهر شکلات یک امر سلیقه ای می باشد.

همچنین بسته به اینکه شکلات چیپسی نسوز موردنظرتان می خواهید چه رنگی باشد بایستی از محصولاتی استفاده کنید که با رنگ مدنظرتان تطابق دارد. در اینجا ما می خواهیم شکلات به رنگ سفید تولید کنیم؛ به همین خاطر به سراغ شکلات تخته ای سفید رنگ می رویم و آن را با تکنیک بن ماری ذوب می کنیم.

سپس محتوای شکلات تخته ای ذوب شده را داخل قیف می ریزیم و قالب سیلیکونی مخصوص chips chocolate را برای خروجی بهتر کار کمی چرب می کنیم و مواد را با کمک قیف به داخل قالب انتقال می دهیم. بعد از سفت شدن چیپس شکلات، آن‌ را از قالب بیرون می آوریم و در یک ظرف مناسب داخل یخچال قرار می دهیم.

انواع شکلات چیپسی (Chips Chocolate)

انواع شکلات چیپسی (Chips Chocolate)

انواع شکلات چیپسی (Chips Chocolate) از نظر اندازه به ۲ دسته ریز و درشت تقسیم می شود؛ اما این شکلات از نظر طعم و رنگ تنوع زیادی دارد و به چندین مدل تقسیم می شود. در زیر به انواع آن اشاره کرده ایم:

  • شکلات چیپسی سفید

  • شکلات چیپسی کاکائویی

  • شکلات چیپسی سیاه (تلخ)

  • شکلات چیپسی میوه ای (شامل چندین رنگ شاد و جذاب است.)

کاربردهای شکلات چیپسی یا چیپس شکلات

کاربردهای شکلات چیپسی یا چیپس شکلات

کاربردهای شکلات چیپسی یا چیپس شکلات در شیرینی پزی بسیار وسیع است. برای تهیه هر نوع دسری می توان از شکلات چیپسی مقاوم به حرارت استفاده کرد و همانطور که در بالا نیز اشاره شد، حتی می توانید در محتوای داخلی محصولات نیز از این شکلات درجه یک استفاده کنید.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”white;” align=”center;” ]شکلات چیپسی سفید به دلیل رنگ زیبا و طعم بی نظیری که دارد همواره یکی از انتخاب های تولیدکنندگان شیرینی جات بوده است.[/highlight-dash]

تولیدکنندگان علاقه زیادی به استفاده از شکلات های چیپسی کاکائویی و وانیلی در محصولات خود دارند و همانطور که در تصاویر نیز مشخص است با کمک آن‌ها می توان محصولات بسیار خوبی تولید کرد. ضمن اینکه، این شکلات ها را می توان تا ماه ها در یخچال نگهداری کرد بدون اینکه آسیبی به کیفیت آن‌ها وارد شود که این موضوع، یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن‌ها نزد تولیدکنندگان می باشد.

خرید شکلات چیپسی نسوز با قیمت ارزان

خرید شکلات چیپسی نسوز با قیمت ارزان

تولیدکنندگان تمایل به خرید شکلات چیپسی نسوز با قیمت ارزان دارند که برای آن بایستی سفارش خود را در اختیار تامین کنندگان اصلی قرار دهند. تولیدکنندگان محترم جهت خرید شکلات چیپسی عمده قیمت مناسب یا هر مدل دیگر این محصول می توانند سفارش خود را در همین سایت ثبت کنند تا مورد بررسی واحد فروش مجموعه قرار گرفته و محصول در سریع ترین زمان ممکن به مکان آن‌ها ارسال شود.

در پایان، این اطمینان را به تولیدکنندگان محترم کشورمان می دهیم که شکلات چیپسی کیلویی کارخانه به صورت استاندارد تولید می شوند و کیفیت آن‌ها در سطح بالایی قرار دارد. در واقع، سعی شده است شکلات چیپسی سفید کارخانه از نظر کیفیت و قیمت با انتظارات تولیدکنندگان مطابقت داشته باشد.

خرید عمده شکلات چیپسی سفید

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای