پخش عمده و خرید تافی آیتن با قیمت همکار از کارخانه Aitan

خرید تافی آیتن ، پخش تافی آیتن، فروش تافی آیتن، کارخانه تافی آیتن ، شرکت شکلات آیتن  ، تافی ارزان قیمت ، Aitan

پخش عمده تافی آیتن برای آن دسته از تاجران و عمده فروشانی که در جستجوی توزیع تافی ارزان قیمت هستند گزینه مناسبی به شمار می آید. کارخانه آیتن با سابقه تولید بیش از 10 سال در شیرینی و شکلات و تافی، همواره به توسعه محصولات و افزایش سبد خرید خود فکر کرده است. از این رو امروزه این کارخانه محصولات زیادی جهت عرصه با تنوع و کیفیت های خوب دارد.

عوامل مهم موفقیت فروش تافی آیتن کدامند؟  ( Aitan )

با توجه به تولید و وجود کارخانه های قدیمی تر شیرینی و شکلات مانند آیدین، باراکا، مینو و غیره و شناخت محصولات از سال های دور، یکی از را های رقابت با این برندها کیفیت و دیگری قیمت تمام شده و فروش می باشد. شرکت آیتن با درک صحیح این مطلب همواره در جهت رقابت سالم، به دنبال افزایش توان رقابتی خود بوده و با رعایت این دو عامل امروزه تونسته سهم خوبی در بازار داشته باشد. از این رو ما به تاجران و توزیع کنندگان که در پی پخش عمده تافی هستند، پیشنهاد خرید عمده تافی آیتن  Aitan را از طریق این مرکز به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه میدهیم.

پخش عمده تافی

قیمت تافی آبنبات آیتن

قیمت های مناسب و شناخت کافی از محصول می تواند به سود آوری شما کمک موثری بدهد. کارشناسان و مشاوران این مرکز آماده هرگونه مشاوره و بررسی تقاضاهای شما و فروش با قیمت های ارزان و رقابتی می باشند. شما با از طریق تماس با ما می توانید از آخرین تنوع و قیمت محصولات جهت خرید آسان اطلاع یابید. با توجه به نوسانات قیمت ها و ارز در بازار ارائه لیست قیمت معتبر سالانه امکان پذیر نیست. با این وجود برای داشتن حدود قیمت فروش تک فروش محصولات به صورت جزیی می توان برای تاریخ امروز قیمت های زیر را در نظر داشت:

  • قیمت فروش جزیی انواع تافی رولن آیتن در بازار : 18000 تومان
  • قیمت فروش جزیی انواع تافی ترش آیتن در بازار : 18000 تومان
  • قیمت فروش جزیی انواع تافی میوه ای آیتن در بازار : 17000 تومان
  • قیمت فروش جزیی انواع آبنبات و بن بن  آیتن در بازار : 17000 تومان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت خرید عمده و کارتنی محصولات، با شماره های تماس واحد پشتیبانی و فروش با ما در ارتباط باشید. فروش عمده شکلات و تافی آیتن به صورت کارتنی می باشد. در هر کارتن 12 کیلو از محصول انتخابی شما موجود می باشد. بسته های درون کارتن نیز به صورت 3 کیلویی یا یک کیلویی و یا 500 گرمی هستند و دلیل این موضوع این است که پخش عمده تافی معمولا به این صورت است.

پخش عمده تافی

پخش سراسری شکلات تافی آیتن به تمام نقاط ایران

در این مزکز همچنین امکان این فراهم آمده است که در هرکجای ایران باشید با ارزان ترین قیمت و سریع ترین و امن ترین روش های حمل و ارسال سفارش خود را ایمن و آسان تحویل نمایید. شرکت شکلات ایران در طول سالیان فعالیت در عرصه های صادرات و پخش داخلی و با ارتباط گسترده با شرکت های حمل و نقل امین، این مهم را برای شما مشتریان عزیز امکان پذیر ساخته است.

پخش عمده تافی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست