Rate this post

پودر کاکائو یکی از مواد غذایی است که از آن بیشتر در تولید شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. البته موارد مصرف این پودر متعدد است و می‌توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. پودر کاکائو یکی از محصولات تهیه‌شده از دانه کاکائو می‌باشد.

در هر میوه کاکائو تعداد دانه وجود دارد که از آن محصولاتی ماند پودر کاکائو و کره کاکائو تولید می‌شود. کشورهای مختلفی درزمینهٔ تولید و صادرات پودر کاکائو فعالیت دارند. ازاین‌رو انتخاب بهترین مارک پودر کاکائو دنیا دشوار است. میزان کیفیت و قیمت برندها باهم متفاوت است و هر برند دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد. بر روی لینک کلیک کنید تا بیشتر در مورد تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی بدانید.

بهترین مارک پودر کاکائو دنیا

تفاوت های اصلی پودر کاکائو تیره و روشن

تفاوت های اصلی پودر کاکائو تیره و روشن

پودرهای کاکائو دارای دو نوع تیره و روشن هستند. تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن در روش تولید، طعم و عطر آن‌ها می‌باشد. به پودرهای کاکائو روشن، پودر کاکائو طبیعی یا نچرال گفته می‌شود. پودرهای کاکائو طبیعی خام هستند و حرارتی به آن‌ها وارد نشده است. به این نوع پودر هیچ ماده افزودنی اضافه نمی‌گردد. به همین دلیل دارای طعمی‌ترش و اسیدیته می‌باشد.

پودر کاکائو تیره به نام‌های پودر کاکائو دارک، پودر کاکائو قلیایی، پودر کاکائو آلکالایز و پودر کاکائو فرآوری شده شناخته‌شده است. این پودر به‌وسیله حرارت خشک‌شده است و در طی مراحل تولید به آن ماده افزودنی اضافه می‌گردد. پودهای کاکائو تیره دارای طعم و رایحه ملایم‌تری هستند و میزان اسیدیته آن‌ها کم است. هر دو پودرهای کاکائو تیره و روشن دارای بهترین مارک پودر کاکائو دنیا می‌باشند.

روش های مناسب برای تشخیص پودر کاکائو مرغوب

امروزه تعداد واردکنندگان پودر کاکائو افزایش‌یافته است و در این میان برخی از افراد سودجو اقدام به فروش پودرهای بی‌کیفیت و نامرغوب می‌کنند. تشخیص پودر کاکائو مرغوب به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. اگر پودر کاکائو را از شرکت‌ها و بازرگانی‌های معتبر خریداری نمایید از کیفیت محصول اطمینان می‌یابد. پودر کاکائو مرغوب، پودری است که دارای 10 تا 12 درصد چربی باشد و به آن ماده افزودنی مضر اضافه نشده باشد.

بهترین مارک پودر کاکائو دنیا

بهترین مارک پودر کاکائو دنیا

برندهای باکیفیت متعددی درزمینهٔ تولید پودر کاکائو فعالیت می‌کنند. ازاین‌رو نمی‌توان به‌طور مشخص بهترین مارک پودر کاکائو دنیا را نام برد. به‌طورکلی پودرهای کاکائو هلندی، اسپانیایی و ترکیه‌ای از کیفیت بالایی برخوردارند و استفاده از این برندها در تولید محصولات غذایی باعث طعم دهی عالی می‌شود.

برای خرید پودر کاکائو مرغوب چگونه سفارش دهیم؟

خرید پودر کاکائو مرغوب

جهت خرید پودر کاکائو مرغوب می‌توانید به بازرگانی سورن مراجعه نمایید. سورن بهترین مارک پودر کاکائو دنیا را به‌صورت عمده و با نازل‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خرید با واحد فروش سورن در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای