Rate this post

پودر کاکائو هلندی کارگیل

درخت کاکائو بانام علمی تئوبروما تا ارتفاع 10 متر نیز رشد می‌کند. این درخت بیشتر در مناطق استوایی و گرمسیری کاشته می‌شود اما نباید در معرض مستقیم نور آفتاب قرار گیرد. به همین دلیل بیشتر در زیر سایه درختان دیگر کشت می‌شود. میوه این درخت به شکل خیار و زردرنگ است. در هر میوه حدود 20 تا 45 دانه کاکائو وجود دارد. از دانه کاکائو محصولاتی مانند پودر کاکائو و روغن کاکائو تهیه می‌شود. در ایران تعداد درختان کاکائو محدود است و بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. یکی از کشورهای صادرکننده پودر کاکائو هلند است که دارای برندهای مختلفی می‌باشد. در ادامه بیشتر با پودر کاکائو هلندی کارگیل آشنا خواهید شد.

 

خرید پودر کاکائو خالص از وارد کننده

خرید پودر کاکائو خالص از وارد کننده

امروزه تعداد تولیدکنندگان و واردکنندگان پودر کاکائو افزایش‌یافته است. در این میان برخی از افراد سودجو به پودرهای کاکائو مواد افزودنی مضر اضافه می‌کنند. تشخیص پودر کاکائو خالص و مرغوب دشوار است و تنها افراد متخصص می‌توانند خالص بودن پودر کاکائو را تشخیص دهند. پودر کاکائو هلندی کارگیل یکی از انواع پودرهای مرغوب و خالص است. برای اطمینان از اصل بودن این پودر و همچنین خرید پودر کاکائو خالص بهتر است به بازرگانی‌ها و مراکز فروش معتبر مراجعه نمایید.

انواع و مشخصات کاکائو طبیعی

کاکائو طبیعی

پودرهای کاکائو در دو نوع نچرال و آلکالایز تولید و عرضه می‌شوند. پودر کاکائو طبیعی خام است و در فرآیند تولید به آن مواد افزودنی اضافه نشده است. پودرهای کاکائو نچرال یا طبیعی دارای رنگی روشن و طعم و رایحه‌ای تند هستند. پودر کاکائو آلکالایز در طی فرآیند تولید بوداده می‌شود و برای کاهش میزان اسیدیته به آن مواد افزودنی اضافه می‌شود. این پودرها دارای رنگی تیره‌تر و طعم و رایحه‌ای ملایم‌تر می‌باشند. پودر کاکائو هلندی کارگیل در هر دو نوع طبیعی و آلکالایز تولید می‌شود که در بازار ایران بیشتر نوع آلکالایز آن به فروش می‌رسد.

مشخصات پودر کاکائو هلندی کارگیل Gerkenz Cargill

پودر کاکائو هلندی کارگیل

از مشخصات پودر کاکائو هلندی کارگیل می‌توان به طعم و عطر بی‌نظیر و کیفیت خوب آن اشاره کرد. برند کارگیل در دو کشور اسپانیا و هلند تولید می‌شود که دسترسی به برند هلندی آسان‌تر است. این پودر کاکائو به علت کیفیت بالایی که دارد از قیمت بیشتری نسبت به پودرهای کاکائو ترکیه‌ای و آفریقایی برخوردار است.

یکی از واردکنندگان پودر کاکائو کارگیل Gerkenz Cargill ، بازرگانی سورن است، برای خرید اینترنتی پودر کاکائو کارگیل به‌صورت عمده می‌توانید به آدرس اینترنتی سورن مراجعه نمایید. تمامی محصولات سورن از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای