Rate this post

شکلات تافی ترش میوه ای از محصولات شرکت یامان در ارومیه می باشد که با موفقیت بزرگ این شرکت، شاهد آن هستیم که شرکت های تولیدی دیگری نیز وارد این عرضه شده اند. در حال حاضر بهترین مسیری که برای عرضه مستقیم این شکلات های ایرانی در نظر گرفته شده است فروش عمده اینترنتی می باشد.

شرکت آذر شهد ارومیه با تولید شکلات تافی ترش میوه ای خود با نام تجاری یامان، تحول عظیمی در صنعت شکلات ایجاد نمود به گونه ای که در زمانی کوتاه شاهد موفقیت بالای آن بودیم.

ترکیب طعم تافی و لواشک به نوبه خود با توجه به خاص بودنی که دارد توانست مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب نماید.

امروزه با توجه به حجم بالای درخواست های خرید عمده شکلات ترش یامان، مسیری را در نظر گرفته ایم که بتوانیم بدون واسطه و عمده، این شکلات های پذیرایی ایرانی را به دست مشتریان در تمامی شهرها برسانیم.

شکلات تافی ترش

عمده فروشی انواع شکلات ایرانی

سایت اینترنتی و شاهراه اقتصادی گوگل، بستری را فراهم می آورد که بتوان به بهترین شکل برای عمده فروشی انواع شکلات های ایرانی اقدام نمود.

شکلات ترش یامان، یکی از این شکلات هایی است که توانسته ایم از این بستر، برای فروش عمده آن استفاده نماییم.

مهم ترین مزیت هایی که در نتیجه فروش شکلات به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد، مربوط به کاهش هزینه و همچنین صرفه جویی در زمان می باشد.

شکلات تافی ترش

سفارش شکلات تافی ترش یامان

در صورتی که تمایل به سفارش عمده شکلات های ترش یامان و یا دیگر محصولات و تنقلات شرکت آذر شهد از انواع تافی، آبنبات، شکلات کاکائویی و … داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که ارتباط خود را با واحد فروش سورن برقرار نمایید.

در کمترین زمان ممکن می توانیم این شکلات های ایرانی را در هر کجای ایران که باشید در اختیار شما قرار دهیم.

شکلات تافی ترش

کارخانه تافی ترش تاکدیس

تافی ترش تاکدیس یکی از محبوب ترین و باکیفیت ترین تافی ترش ها در ایران است که علاوه بر بازار داخلی توانسته در بازارهای دیگر دنیا نیز حضور داشته باشد. کارخانه تافی ترش تاکدیس در تبریز مهد شیرینی و شکلات ایران واقع شده است. برای خرید از کارخانه تافی ترش تاکدیس به صورت عمده می توانید از طریق تماس با واحد فروش اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

شکلات تافی ترش

لیست قیمت لواشک شکلاتی

لواشک شکلاتی یا همان تافی ترش در بسته های 500 گرمی ، یک کیلویی و سه کیلویی بسته بندی و در کارتن ارائه می شود. قیمت شکلات لواشکی ، از جمله شکلات تافی های ارزان در نظر گرفته شده است. برای درایفت لیست قیمت شکلات لواشکی با شماره های سایت و واحد فروش در تماس باشید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای