Rate this post

 

درخت کاکائو یکی از درختانی است که از میوه آن محصولات متعددی به دست می‌آید. در هر میوه کاکائو مقداری دانه کاکائو وجود دارد. دو محصول اصلی تولیدشده از این دانه‌ها کره کاکائو و پودر کاکائو است که هردو در صنعت شکلات‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روغن کاکائو حاوی مقدار زیادی چربی اشباع‌شده است و باعث محافظت از شکلات در دمای بالا می‌شود. پودر کاکائو طعم‌دهنده اصلی شکلات محسوب می‌شود. موارد مصرف پودر کاکائو تنها محدود به شکلات نیست از این پودر در تولید محصولات دیگری همچون شیرینی، بیسکویت، کیک، بستنی، لبنیات و نوشابه استفاده می‌شود. پودر کاکائو دارای انواع و برندهای مختلفی است. یکی از برندهای معتبر، کارگیل است. مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو کارگیل کیفیت بالای آن است.

مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو کارگیل

مشخصات پودر کاکائو کارگیل

پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز هستند. پودر کاکائو طبیعی کاملاً خام است و به آن ماده افزودنی اضافه نشده است. پودر کاکائو آلکالایز حرارت داده می‌شود. به همین دلیل دارای رنگی تیره‌تر است. به این پودر ماده افزودنی اضافه می‌شود تا اسیدیته آن کاهش یابد. به همین دلیل پودر کاکائو آلکالایز طعم و عطر ملایم‌تری دارند. در صنعت شکلات‌سازی ایران بیشتر از پودرهای کاکائو آلکالایز و فرآوری شده استفاده می‌شود.

درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایز چند برند معتبر باهم رقابت می‌کنند. یکی از آن‌ها پودر کاکائو کارگیل است. برند کارگیل دارای کارخانه‌های متعددی در اروپا، آسیا و آفریقا است؛ اما معمولاً این برند را با نام کشور هلند می‌شناسند. از مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو کارگیل می‌توان به کیفیت عالی، طعم بی‌نظیر و رنگ دهی خوب اشاره کرد. بیشترین کد مصرفی برند کارگیل در ایران GT 50 و DB82 است که جزء پودر کاکائو آلکالایز است. کارگیل درزمینهٔ تولید پودر کاکائو نچرال نیز فعالیت دارد اما در ایران بیشتر نوع آلکالایز آن به فروش می‌رسد.

قیمت انواع پودر کاکائو کارگیل

قیمت انواع پودر کاکائو کارگیل

ازآنجایی‌که کارگیل برندی وارداتی است؛ قیمت آن رابطه مستقیمی با نرخ ارز دارد؛ بنابراین انتخاب زمان مناسب برای خرید بسیار حائز اهمیت است. قیمت انواع پودر کاکائو کارگیل با توجه به کد، مشخصات پودر کاکائو کارگیل، نوع آن و درصد میزان چربی متفاوت است. همچنین میزان قیمت خرید جزئی و عمده این پودر کاکائو متفاوت است. برای پرداخت هزینه کمتر بهتر است پودر کاکائو کارگیل را به‌صورت عمده و مستقیم از واردکنندگان اصلی خریداری نمایید.

مرکز فروش پودر کاکائو کارگیل

فروش پودر کاکائو کارگیل

برای خرید پودر کاکائو مراکز معتبر را انتخاب نمایید تا از اصل بودن پودر کاکائو مطمئن شوید. سورن یکی از اصلی‌ترین مرکز فروش پودر کاکائو کارگیل محسوب می‌شود. این مجموعه پودرهای کاکائو را به‌صورت عمده و با قیمت کم به فروش می‌رساند. جهت خرید با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

مشخصات پودر کاکائو کارگیل

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای