Rate this post

پودر کاکائو تیره یا پودر کاکائو دارک ، با طعمی و بویی تند و قابلیت رنگدهی بالا ، مورد استفاده در صنایع غذایی مختلف که وابسته به پودر کاکائو هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به خواص متفاوت و ویژگی های پودر کاکائو طبیعی و پودر کاکائو آلکایزر شده  موارد متنوع کاربرد آنها ، لازم است در خصوص خصوصیات آنها بیشتر بدانیم.

پودر کاکائو تیره

خرید عمده پودر کاکائو ترکیه ای | اس 9 | Ulker  | S9

یکی از انواع پودر کاکائو های خارجی که در ایران در طول سالیان گذشته مصرف داشته است و در واقع به اصطلاح جواب خود را پس داده است، پودر کاکائو ترکیه ای است. خرید عمده پودر کاکائو ترکیه ای اس 9 یا S9 و اولکر ulker از جمله محبوب ترین و پرفروش ترین پودر کاکائو های ترک است. این محصول با قیمت مناسبی که نسبت به سایر رقبای خارجی اروپایی خود دارد و کیفیت مناسب ، توانسته است مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان شکلات ، کیک و کلوچه و بستنی سازی ها قرار بگیرد . خرید پودر کاکائو آلتین مارکا اسنو ترکیه به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن ، امکان پذیر است. پودر کاکائو آلتین مارکا با کد اسنو یا S9 جزو دسته پودر کاکائو های تیره در کشور ما قرار میگیرد. از آنجایی هم که سلیقه بیشتر مردم به کاکائو تیره تر هست، بنابراین می توان گفت پودر کاکائو S9 پرفروش ترین نوع خود در ایران به شمار می رود.

پودر کاکائو تیره

خواص پودر کاکائو در بدنسازی چیست؟

در بررسی و مطالعات انجام شده روی پودر کاکائو تیره ، نشان داده شده است که این ماده باعث تقویت اکسید نیتریک می شود. لذا مصرف پودر کاکائو تیره قبل از تمرین برای ریکاوری و جلوگیری از بروز لرزش در عضلات بسیار موثر خواهد بود. طی تحقیقاتی که در دانشگاه بنگور اتریش انجام شده است مصرف حدود 100 گرم از شکلات تیره قبل از ورزش کردن برای مردان می تواند باعث حفظ قند خود و سطح انسولین شود و آنها را در حین تمرین کنترل کند

پودر کاکائو تیره

قیمت عمده پودر کاکائو تیره کیسه ای 25 کیلویی

پودر کاکائو فله که به صورت عمده عرضه می شود در کیسه های 25 کیلویی و پالت های 1000کیلویی وارد و به فروش می رسد. بنابراین قیمت عمده پودر کاکائو به صورت کیسه ای ارائه می شود. گروه بازرگانی پودر کاکائو سورن با تامین و عرضه مستقیم ، بهترین قیمت عمده پودر کاکائو تیره را برای مشتریان خود فراهم نموده است. همچنین در این مرکز برای مشتریان ساکن و فعال در شهرستان های دیگر غیر از تهران خدمات ویژه ای ارائه می شود که  در ادامه توضیح داده می شود.

قیمت عمده پودر کاکائو

خرید اینترنتی پودر کاکائو فله ای

یکی از خدمات گروه بازرگانی پودر کاکائو سورن ، ارسال سفارشات از طریق ثبت اینترنتی برای درخواست های شهرستان ها می باشد. با توجه به عدم امکان خرید حضوری برای خیلی از مشتریان به دلیل اتلاف وقت و هزینه بر بودن سفرهای حضوری ، خرید اینترنتی پودر کاکائو فله ای با قیمت عمده ، از خدمات مجموعه سورن است. ثبت سفارشات و خرید هم از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر می باشد.

برای کسب بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت + خرید پودر کاکائو عمده ای با واحد فروش در تماس باشید.

 

آیا پودر کاکائو خراب می شود؟ تاریخ انقضای پودر کاکائو چقدر است؟

در خصوص این سوال که آیا پودر کاکائو خراب می شود و اینکه تاریخ انقضای پودر کاکائو چقدر است :

باید بدانیم که پودر کاکائو جزو مواد غذایی است که در برایر شرایط مختلف مقاوم بوده و تاریخ مصرف و اعتبار بالایی دارد. البته نکته مهم تری در این میان وجود دارد. و آن اینکه با وجود تاریخ مصرف بالا، پودر کاکئو کهنه طعم و بوی خود را از دست می دهد و از میزان خواص آن کم می شود. با توجه به این مورد مخصوصا برای صنایغ غذایی به مراتب خرید و مصرف پودر کاکائو با تاریخ انقضای بالا و تازه بهتر و با کیفیت تر است.

تاریخ انقضای پودر کاکائو خارجی درجه یک از زمان تحویل 2 سال می باشد. برای مثال از سال 2024 تا سال 2026 که در روی بسته یا کیسه محصول درج می شود. بنابراین برای خرید پودر کاکائو عمده ای با خیال راحت می توانید با دانستن این نکته و تاریخ اعتبار طولانی محصول اقدام نمایید.

 

پودر کاکائو عمده ای

بهترین پودر کاکائو ایرانی کدام مارک است؟

خیلی از مشتریان با توجه به هزینه ها ، به دنبال خرید بهترین پودر کاکائو ایرانی به جای انواع خارجی آن هستند. همانطوری کی می دانیم پودر کاکائو ماده ای مشتق شده از دانه های کاکائو است. دانه های کاکائو هم متعلق به درخت کاکائو هستند. با توجه به اینکه درخت کاکائو محصولی است که در کشورهای آفریقایی می روید، کلا پودر کاکائو ماده ای خارجی است. بنابراین انواع مرغوب تر پودر کاکائو  خارجی هستند. با این وجود بهترین پودر کاکائو خارجی را می توان از برندهای زیر تهیه کرد:

هانی کو
پارمیدا
رشد
فرمند

پودر کاکائو عمده ای

فرایند قلیایی کردن پودر کاکائو و تاثیرات آن

طعم قوی، رنگ تیره و شکلاتی بسیاری از پودرهای کاکائو از قلیایی شدن یا «هلندی شدن» ناشی می‌شود، فرآیندی که تولیدکنندگان را قادر می‌سازد پودرهای کاکائو غنی‌تر و تیره‌تری تولید کنند. بنابراین در جریان باشید پودر کاکائو تیره همان پودر کاکائو قلیایی است که نسبت به درجه قلیایی شدن آن تیره تر و طعم دارتر می شود.

در تولید سنتی پودر کاکائو، زمانی که دانه‌ها تمیز شدند و پوسته‌های آن جدا شد، نوک کاکائو با یک عامل قلیایی مخلوط می‌شود تا طعم دانه را ملایم کند. این فرآیند روی همه چیز تأثیر می گذارد، از رنگ، که از قهوه ای متوسط تا سیاه شدید، تا طعم پودر کاکائو تغییر می کند.

با این حال، در حالی که قلیایی کردن طیف وسیع تری از رنگ ها و طعم های غنی تر را امکان پذیر می کند، پودر کاکائو قلیایی شده را نمی توان به عنوان پودر کاکائو طبیعی در نظر گرفت.

همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید، پودر کاکائو سیاه رنگ مشکی است. بنابراین، پخت با استفاده از پودر کاکائو سیاه سیاه می شود! این بهترین پودر کاکائو برای استفاده در زمانی است که به دنبال شیرینی های سیاه رنگ هستید.

پودر کاکائو سیاه یک ماده عالی برای استفاده در زمانی است که می خواهید چیزی را سیاه رنگ کنید اما از رنگ خوراکی سیاه استفاده نکنید. افزودن کمی پودر کاکائو سیاه به دستور پخت فراست، بهترین راه برای تیره کردن آن است!

به علاوه، نکته مهم در مورد پودر کاکائو سیاه این است که پس از خوردن آن دهان یا دندان های شما را سیاه نمی کند!

پودر کاکائو تیره

طرز استفاده از پودر کاکائو سیاه در مواد غذایی

اگر پودر کاکائو سیاه ندارید، بهترین جایگزین استفاده از پودر کاکائو فرآوری شده هلندی یا همان قلیایی است زیرا به ماهیت پودرهای کاکائو شبیه‌تر است و تاثیر کمتری بر نتیجه پخت شما خواهد داشت. شما می توانید پودر کاکائو سیاه را جایگزین فرآیند هلندی (و بالعکس) با نسبت 1:1 کنید. هم پودر کاکائو سیاه و هم پودر کاکائو هلندی معمولاً در شیرینی‌هایی با بکینگ پودر یافت می‌شوند. تقریبا تمام کارخانه های تولیدی شکلات نیز از پودر کاکائو قلیایی شده یا هلندی استفاده می کنند. بنابراین می توانید بدون تأثیر بر افزایش پخت، آنها را به جای یکدیگر استفاده کنید. با این حال، رنگ و طعم متفاوت خواهد بود زیرا پودر کاکائوی هلندی رنگ روشن تر و طعم کم تری نسبت به پودر کاکائو سیاه دارد. اگر می خواهید از پودر کاکائو سیاه در دستور العملی استفاده کنید که به پودر کاکائو شیرین نشده نیاز دارد، باید بررسی کنید که آیا در دستور غذا به پودر کاکائو نیاز است یا جوش شیرین. به طور معمول دستور العمل هایی که از پودر کاکائو شیرین نشده استفاده می کنند به جوش شیرین نیاز دارند (این به این دلیل است که پودر کاکائو شیرین نشده اسیدی است که با پایه (جوش شیرین) واکنش نشان می دهد.

پودر کاکائو عمده ای

خرید پودر کاکائو عمده ای در سراسر کشور

در مرکز بازرگانی سورن، خرید پودر کاکائو عمده ای و ارسال سراسری به تمام شهرستان های کشور ، با بهترین کیفیت و خدمات و با سرعت تحویل بالا در حال انجام است. پودر کاکائو عمده ای مخصوص کارگاه های شیرینی شکلات، قنادی ها و فروشگاه های لوازم قنادی می باشد که خریدهای خود را به صورت کیسه های 25 کیلوگرمی انجام میدهند. خرید پودر کاکائو عمده ای و قیمت عمده آن قاعدتا تفاوت بسیار زیادی با نرخ فروش جزیی فروشگاهیی آن دارد . شرکت بازرگانی سورن با سابقه تامین مواد اولیه شکلات سازی طی سالیان گذشته، عهده دار عرضه سراسری بسیاری از مواد اولیه این صنعت داشته است که از جمله آنها میتوان محصولات زیر را نام برد:

با کلیک روی هر کدام از محصولات اطلاعات تکمیلی کامل را مشاهده نمایید:

  1. انواع پودر نارگیل چرب و خشک سریلانکا و اندونزی
  2. انواع لسیتین مایع خوراکی
  3. انواع پودر ثعلب سی ام سی خوراکی
  4. انواع کافی میت لهستانی، چینی و اندونزی
  5. انواع پودر گوارگام هندی
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای