Rate this post

قهوه فوری و کافی میت از ملزومات اصلی کافی شاپ ها هستند که تحت چند برند مطرح خارجی توسط بازرگانی سورن در حال پخش سراسری در کشور می باشند. در سال های اخیر، علاقه به مصرف نوشیدنی های فوری به صورت چشمگیری رشد داشته که این موضوع باعث واردات قهوه و افزودنی های مختلف آن نظیر کافی میت شده است.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(to right, #f7971e, #ffd200);” color=”white;” align=”center;” ]کافی میت (Coffee Mate) یک پودر سفید رنگ غیرلبنی است که می تواند رنگ و طعم نوشیدنی های فوری را تغییر دهد و باعث خوش رنگ شدن و خوش طعم شدن آن‌ها شود.[/highlight-dash]

در واقع، تلخی نوشیدنی های فوری مانند قهوه و نسکافه خوشایند هر مصرف کننده ای نیست؛ به همین خاطر عرضه کنندگان این محصولات جهت کاهش تلخی آن از چاشنی هایی مانند کافی میت استفاده می کنند. این محصول جزء محصولات وارداتی کشور است که از کشورهایی مانند اندونزی و لهستان وارد می شود. در ادامه مطلب، به معرفی کافی میت وارداتی در حال توزیع پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

واردات قهوه فوری و کافی میت (Gold & classic)

واردات قهوه فوری و کافی میت

واردات قهوه فوری و کافی میت (Gold & classic) بخشی از واردات کشور را به خود اختصاص داده است. همانطور که اشاره شد، این محصول اولیه از کشورهایی مانند اندونزی و لهستان خریداری می شود. این کشورها در زمینه تولید کافی میت تجربه بالایی دارند و جز صادرکنندگان مطرح این محصول به حساب می آیند.

بنابراین کیفیت بالای کافی میت لهستانی و کافی میت اندونزیایی باعث انتخاب آن‌ها شده است. در رابطه با قهوه نیز چند مدل درجه یک آن همچون قهوه گلد اکوادور در حال توزیع سراسری در کشور می باشد. توجه داشته باشید که تمام محصولات وارداتی با تضمین اصل بودن کالا و کیفیت بالا در اختیار کادر محترم تولید و تامین کشور قرار می گیرند.

خرید کافی میت ۲۵ کیلویی با قیمت مناسب

خرید کافی میت ۲۵ کیلویی با قیمت مناسب

امکان خرید کافی میت ۲۵ کیلویی با قیمت مناسب یکی از نیازهای بازار است که توسط Soren اجرایی شده است. پخش قهوه فوری و کافی میت درجه یک با قیمت مناسب منجر به افزایش توان خرید تولیدکنندگان و تامین کنندگان خواهد شد که این موضوع بر قیمت نهایی محصول خوراکی و رضایت مصرف کننده تاثیر بسزایی می گذارد.

در همین راستا، کافی میت موکاته لهستان و کافی میت اندونزی از پیشنهادهای ویژه ما به مشتریان ارجمند می باشند. این محصولات جزء بهترین های بازار جهانی هستند و قیمت آن‌ها نیز مناسب است؛ بنابراین اگر مایل به خرید عمده کافی میت هستید، این دو محصول گزینه های مناسبی به حساب می آیند.

طرز استفاده از کافی میت (Coffee Mate)

طرز استفاده از کافی میت (Coffee Mate)

طرز استفاده از کافی میت (Coffee Mate) بسیار ساده است. برای استفاده صحیح از کافی میت فقط کافی است بعد از سرو قهوه یا نسکافه مقدار مناسبی از coffee mate را به آن بیفزایید. با افزودن این پودر به ترکیب نوشیدنی هم رنگ آن روشن تر خواهد شد و هم تلخی آن کمتر می شود.

البته توجه داشته باشید که این محصول به دو صورت مایع و پودر تولید و عرضه می شود که در فروش فله ای کافی میت (Gold & classic) ، مدل پودر آن در نظر گرفته شده است. بنابراین عزیزانی که کافی میت برای آن‌ها مصارف کاری دارد نه خانگی بایستی به سراغ خرید پودر کافی میت فله ای بروند.

فروش مواد اولیه موردنیاز تولیدی های کشور

فروش مواد اولیه موردنیاز تولیدی های کشور

فروش مواد اولیه موردنیاز تولیدی های کشور همچون انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل، صمغ گوار یا گوارگام، لسیتین مایع و … با قیمت عمده انجام می گیرد. در بخش های مختلف همین سایت توضیحات هر یک از این محصولات آورده شده است. به این ترتیب، مواد پایه ای موردنیاز تولیدکنندگان صنایع غذایی تحت برندهای مختلف در حال عرضه می باشند. قیمت روز هر یک از این محصولات نیز توسط کارشناس شرکت به اطلاع مشتریان محترم می رسد.

قهوه فوری و کافی میت درجه یک وارداتی

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای