Rate this post

اگر به دنیال مرجعی برای فروش و قیمت ماشین آلات کارخانه شکلات سازی و خط تولید شکلات می باشید با ما همراه باشید.

ماشین آلات کارخانه شکلات سازی برای راه اندازی خط تولید ، به عنوان یکی از مراحل اصلی و مهمی است که باید به صورت جدی مورد نظر قرار گیرد. با توجه به این که یک خط تولید و کارخانه نیازمند کارکرد دائمی ماشین آلات شکلات می باشد و در واقع تولید و حیات کازخانه به آن بستگی دارد ، در انتخاب ماشین آلات شکلات سازی باید توجه ویژه ای نمود.

ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

قیمت فروش ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

در کنار توجه ویژه به این موضوع، مورد دیگری هم نیز مطرح و قابل اهمیت است و آن موضوع قیمت ماشین آلات شکلات سازی می باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع که یکی از هزینه های اصلی راه اندازی خط تولید شکلات ، مربوط به دستگاه های تولید شکلات تافی می باشد ، لذا قیمت فروش ماشین آلات شکلات با نرخ ارزان تر و مقرون به صرفه تر ، از خواسته های اصلی و منطقی در خرید به حساب می آید.

بیشتر بخوانید: کارخانه تولیدی انواع شکلات تخته ای 

انواع ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

در موضوع فروش ماشین آلات کارخانه و خط تولید شکلات سازی با توجه به گستردگی تنوع محصولات و ویژگی های مورد نیاز برای ساخت آنها ، ماشین آلات متنوعی نیز وجود دارد  که از انواع آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه پخت آبنبات – پخت مداوم تخت خلاء

دستگاه پخت آبنبات تحت خلاء این توانمندی را دارد که پس از آماده شدن شربت توسط دستگاه پیش پخت آن را به دمای مناسب جهت ساخت و تولید آبنبات برساند. از ویژگی های اصلی این دستگاه کارکرد دائمی و تحت خلاء کارکردن این دستگاه می باشد. دستگاه پخت آبنبات دارای مزیت های خوبی می باشد که از جمله آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 1. دارای متریال با استحکام که ساخته شده از استن لس استیل می باشد .
 2. عملمرد و کار کردن با این دستگاه بسیار آسان می باشد.
 3. این دستگاه مناسب برای پخت آبنبات در انواع مختلف می باشد.
 4. قابلیت این را دارد که در دمای بالا کار کند.
 5. تمیز کردن آن نیز بسیار آسان می باشد.
 6. قابلیت تنظیم دمای پخت و نیز تنظیم خلاء را دارا می باشد.

این دستگاه این قابلیت را دارد که بعد از آماده شدن شربت به وسیله پیش پخت ، به صورت دائمی و بدون وقفه آن را به درجه پخت مورد نظر رسانده تا برای انجام مراحل بعدی آماده شود. دتسگاه تغلیظ ، برای پخت انواع شربت هایی که در تولید انواع تافی ، آبنبات و غیره هستند ، و ب غلظت های مختلفی هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای و ویژگی های اصلی دستگاه پخت مداوم تافی و آبنبات ظرفیت آن است که تقریبا 1000 کیلوگرم در ساعت می باشد.

ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

 • دستگاه پخت تافی ، ابنبات ، ژله ، مغز و …

این دستگاه همانطور که از نامش پیداست برای پخت انواع تافی ، آبنبات ، مغز آبنبات ، ژله ، شربت و آدامس می باشد. دستگاه پخت شکلات تافی و ابنبات یکی از دستگاه های پرکاربرد در صنعت شکلات سازی می باشد. چرا که تولید و فروش شکلات تافی ایران در خاورمیانه بسیار بالاست و کشورهای همسایه تقاضای بالایی برای خرید تافی از ایران دارند.

از مزیت های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دستگاه پخت دوجداره می باشد که در گردش بخار به کار می آید.
 2. متریال سازنده دستگاه کاملا استنلس استیل هستند.
 3. ظرفیت این دستگاه تولید حدود از 300 الی 600 کیلوگرم در ساعت می باشد.

ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

 • دستگاه فوندانت شکلات و تافی

این دستگاه مسئولیت تهیه کردن کرم فوندانت برای مغز تافی ،شکلات دارد و مصارف مختلفی دارد. طرفیت دستگاه فوندانت شکلات 200 الی 250 کیلوگرم در ساعت می باشد.

 1. دارای مخزن و بدنه از جنس استنلس استیل می باشد.
 2. مجهز به پمپ سیرکوله کردن شکلات می باشد.
 3. دارای اینورتر جهت هم زدن شکلات با سرعت های مختلف است.
 4. ظرفیت دستگاه از 5 الی 50 کیلوگرم در ساعت می باشد.

ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

 • Cold table میز سرد دو جداره

ایم میز جهت سرد کن خمیرهای انواع تافی و آبنبات ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین آلات کارخانه شکلات سازی

قیمت ماشین آلات خط تولید شکلات

در طول سالیان اخیر ، رشد و توسعه صنعت شکلات تافی در ایران بسیار زیاد بوده است و از این رو نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای خارجی مخصوصا کشورها همسایه ایران از جمله عراق و افغانستان حجم فروش تافی شکلات و آبنبات بسیار بالا رفته است. لذا توجیه راه اندازی خط تولید شکلات و کارخانه شکلات سازی و نیز ماشین آلات خط تولید شکلات بسیار مقرون به صرف است. برای خرید و قیمت ماشین آلات خط تولید شکلات می توانید از طریق تماس با واحد فروش  و مشاوره اقدام نمایید. برای اطلاع از خط تولید شکلات تخته ای و سایر دستگاه ها می توانید با مشاوران کام کایا در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۳ از ۵
از مجموع ۳ رای