Rate this post

خرید روغن سی بی اس مالزی که آن را یک جایگزین عالی برای کره کاکائو می دانند در کشورهای زیادی از جمله کشور ما طرفدار دارد. استفاده از کره کاکائو برای تولید کنندگان مقرون به صرفه نمی باشد و از طرفی تولید کنندگان به ماده ای جهت تولید محصولات شان نیاز دارند. یکی از جایگزین های برتر این ماده، روغن سی بی اس است که توانسته کیفیت محصولات تولیدی را افزایش دهد و از نظر مالی نیز شرایط بهتری داشته و تولید کننده را بابت قیمت بالا تحت فشار قرار نمی دهد.

مرکز خرید روغن سی بی اس مالزی در ایران

خرید روغن سی بی اس مالزی در ایران

خرید روغن سی بی اس مالزی در ایران از نیازهای اساسی تولید کنندگان صنف غذایی کشور می باشد. از این روغن خوراکی در تولید انواع شیرینی و شکلات و … استفاده می شود. این روغن برخلاف روغن های خوراکی دیگر که در پخت غذا استفاده می شوند ضرری برای بدن ندارد و موجب کیفیت و ماندگاری محصولات نیز می شود.

از طرفی رابطه خوبی که میان ایران و مالزی برقرار است باعث شده دغدغه کمتری برای ورود آن به کشور وجود داشته باشد و اینکه تولید کننده همیشه به آن دسترسی داشته باشد. در مرکز سورن، این محصول به ردیف سایر محصولات شرکت اضافه شده است تا تولید کنندگان محترم با خرید عمده آن، نیازهای مراکز خود را تامین نمایند.

قیمت روغن جایگزین کره کاکائو cbs

قیمت روغن جایگزین کره کاکائو cbs

قیمت روغن جایگزین کره کاکائو cbs که رنگ زرد مایل به سفید دارد بسیار مناسب بوده و از آنجایی که تولید مالزی می باشد و این کشور با قیمت مقرون به صرفه ای محصولات اش را ارائه می دهد این روغن خوراکی نیز در مقایسه با روغن های مشابه اش از قیمت ایده آلی برخوردار است که این قیمت و کیفیت خوب منجر به محبوبیت اش در بازار شده است.

پخش گسترده روغن CBS تولید مالزی

پخش گسترده روغن CBS تولید مالزی

پخش گسترده روغن CBS تولید مالزی با رعایت کلیه ضوابط فروش آنلاین هم اکنون آماده عرضه مستقیم به سایر مراکز تولیدی کشور می باشد. قنادی ها، رستوران هایی که در آنها دسر نیز ارائه می شود و انواع کارخانه های فعال در کشور جهت سفارش روغن سی بی اس مالزی کافی است با بخش فروش تماس حاصل نمایند یا سفارش خود را در همین وب سایت به ثبت برسانند.

ضمن اینکه به جزء این روغن خوراکی درجه یک، سایر مشتقات مربوط به کاکائو نیز در مجموعه ما به صورت فله ای عرضه می گردند. از پودرهای کاکائو مرغوب خارجی گرفته تا انواع تافی ها و روغن های خوراکی با بهترین کیفیت به سراسر ایران توزیع می شوند.

این محصول در سایت کام کایا موجود است، برای خرید روغن سی بی اس به صورت عمده با شماره تماس در سایت با بخش فروش تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای