Rate this post

پودر کاکائو قنادی یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده دسرهای کاکائویی است که سطح کیفی آن برای تولیدکنندگان کیک ها و شیرینی های کاکائویی اهمیت زیادی دارد. این پودر خوراکی به دلیل کمبود درخت کاکائو در ایران از کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی وارد می شود. حال اینکه، برای خرید پودر کاکائو خارجی درجه یک باید کدام برند را انتخاب کرد در ادامه توضیح داده ایم. با ما همراه باشید تا هر چه بهتر با کارایی های پودر کاکائو و برندهای معتبر خارجی موجود در ایران آشنا شوید.

نشانه های پودر کاکائو قنادی باکیفیت

پودر کاکائو قنادی باکیفیت

یکی از نشانه های پودر کاکائو قنادی باکیفیت، بافت آن می باشد. این پودر بایستی از بافت نرم و یکنواختی برخوردار باشد و به خوبی با دیگر مواد اولیه ترکیب شود. ضمن اینکه، رنگ پودر کاکائو هم بسته به نوع آن فرق دارد. پودر کاکائو طبیعی به دلیل اینکه پردازش خاصی روی آن صورت نمی گیرد دارای رنگ روشن و طعم تلخی است؛ اما پودر کاکائو پردازش شده که از آن با نام های پودر کاکائو قلیایی شده یا پودر کاکائو آلکالایز یاد می کند از رنگ تیره و طعم ملایم تری برخوردار است.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”white;” align=”center;” ]داشتن کیفیت در پودر کاکائو شیرینی پزی بسیار مهم و تعیین کننده است؛ به همین خاطر حین خرید آن بایستی به برند محصول و اصل بودن آن توجه شود.[/highlight-dash]

پودر کاکائو خارجی درجه یک که توسط سورن عرضه می شود در سطح کیفی استاندارد قرار داشته و همگی محصولات از نظر طعم دهی و رنگ دهی رضایت بخش هستند. این محصول از کشورهای آسیایی و اروپایی مانند ترکیه، مالزی، اندونزی، فرانسه، اسپانیا، آلمان و … تامین می شود که توضیح هر یک از این محصولات در همین سایت آورده شده است. بنابراین لاین پودر کاکائو شرکت، تنوع بالایی دارد و هر تولیدکننده ای می تواند بنابر انتظار و هزینه در نظر گرفته خود یک محصول را انتخاب کند.

مرکز فروش پودر کاکائو خارجی در تهران

مرکز فروش پودر کاکائو خارجی در تهران

خرید از مرکز فروش پودر کاکائو خارجی در تهران یک خرید مطمئن و رضایت بخش خواهد بود. قطعا مراکز اصلی تامین پودر کاکائو در کشور بهترین مرکز جهت خرید پودر کاکائو قنادی هستند. شرکت بازرگانی Soren یکی از تامین کنندگان اصلی پودر کاکائو در ایران است که این محصول را در چندین طعم و رنگ مختلف عرضه می دارد. در زیر لیستی از پودرهای کاکائو موجود در مجموعه آورده شده است:

این محصولات دارای ویژگی هایی مانند درصد چربی ۱۰ الی ۱۲ هستند و معمولا در پکیج های ۲۵ کیلویی عرضه می شوند. قیمت هر یک از این محصولات نیز با دیگری تفاوت هایی دارد که در ادامه توضیح داده ایم.

قیمت پودر کاکائو برای کیک (Cocoa Powder)

قیمت پودر کاکائو برای کیک (Cocoa Powder)

مناسب بودن قیمت پودر کاکائو برای کیک (Cocoa Powder) برای تولیدکنندگان اهمیت زیادی دارد؛ چراکه مصارف تولیدی ها با مصارف خانگی تفاوت دارد و آن ها برای تولید دسرهای کاکائو درجه یک به مواد اولیه درجه یک نیاز دارند؛ به همین خاطر مایل به خرید پودر کاکائو شیرینی پزی با بهترین قیمت ممکن هستند. تولیدکنندگان برای این هدف بایستی به سراغ خرید عمده پودر کاکائو قنادی بروند.

قطعا خرید فله ای مواد اولیه ای مانند پودر کاکائو وارداتی به نفع واحدهای تولیدی است. قیمت پودر کاکائو خارجی در فروش عمده به یک قیمت عالی تبدیل می شود که این رنج قیمت را در کمتر جایی می توان پیدا کرد. در رابطه با قیمت پودر کاکائو برندهای مختلف نیز می توان گفت که برای مثال، قیمت پودر کاکائو فرانسوی از پودر کاکائو ترک بهتر است و حتی کیفیت بهتری هم دارد. در رابطه با قیمت روز پودر کاکائو هر برندی می توانید راهنمایی های لازم را از مشاور فروش دریافت کنید.

فروش عمده مواد اولیه موردنیاز قنادی ها

فروش عمده مواد اولیه موردنیاز قنادی ها

فروش عمده مواد اولیه موردنیاز قنادی ها با اعمال قیمت های ویژه در فاز اجرایی است و هم اکنون، محصولات بی نظیری مانند انواع پودر کاکائو قنادی درجه یک، پودر نارگیل خشک و پودر نارگیل چرب باکیفیت، پودر گوارگام هندی، پودر ثعلب صنعتی، لسیتین سویا در گرید مایع و … در حال توزیع سراسری هستند که هر یک از این محصولات همچون پودر کاکائو از برندهای معتبر تامین شده اند.

پودر کاکائو قنادی درجه یک

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای